PLAYMOBIL Kind in rolstoel - 6663 is een speelgoedset van het merk PLAYMOBIL. Het bevat 46 onderdelen van kunststof en is geschikt voor zowel jongens als meisjes van 4 jaar en ouder. Het speelgoedthema van deze set is Safari, met een speelfiguur van een kind in een rolstoel. De afmetingen van het product zijn 4 cm x 14 cm x 19 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Kind in rolstoel - 6663 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,99 voor PLAYMOBIL Kind in rolstoel - 6663 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 05-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 46 |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789066633 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6663 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 14 cm |
| Product lengte | 19 cm |
| Speelgoedthema | Safari |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 142 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 4008789066633 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Kind in rolstoel - 6663 aankoopt