De PLAYMOBIL Kerstman met Sneeuwman - 4890 is een prachtige toevoeging aan je kerstcollectie. Met dit speelfiguur kunnen kinderen spelen en hun verbeelding gebruiken om leuke kerstavonturen te creëren. De set bevat in totaal 4 onderdelen en is gemaakt van duurzaam kunststof.
De Kerstman maakt geen geluid en werkt op geen enkele batterij. Hij is perfect voor kinderen van 4 tot 10 jaar oud en kan zowel door jongens als meisjes worden gebruikt. De verpakking bevat 1 speelfiguur, waardoor de kinderen direct kunnen beginnen met spelen.
Met een hoogte van 34 cm en een breedte van 159 cm is dit speelfiguur perfect voor kleine handjes om vast te houden en mee te spelen. De verpakking van de set is kleurrijk en aantrekkelijk, ideaal als cadeau voor de feestdagen. Voeg deze PLAYMOBIL Kerstman met Sneeuwman toe aan je speelgoedcollectie en geniet van uren speelplezier tijdens de kerstperiode.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Kerstman met Sneeuwman - 4890 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,00 voor PLAYMOBIL Kerstman met Sneeuwman - 4890 is gemeten op 23-01-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 14-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Kerst |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 4 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789048905 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4890 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | rood |
| Kwaliteitslabel | TüV |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 159 cm |
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 152 cm |
| Speelgoedthema | Kerst |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Verpakking hoogte | 34 mm |
| Verpakking lengte | 152 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 4008789048905 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Kerstman met Sneeuwman - 4890 aankoopt