Met de PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089 kunnen kinderen hun fantasie de vrije loop laten en spannende avonturen beleven. Deze set, gemaakt van kunststof, bevat een speelfiguur en is ontworpen voor kinderen van 10 jaar en ouder. Het speelgoedthema van deze set is ridders, perfect voor enthousiaste jongens.
De verpakking van de PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089 heeft een breedte van 390 mm, een hoogte van 129 mm, een lengte van 516 mm en weegt 1.43 kg. De set heeft een CE-markering en maakt geen geluid. Eén batterij is vereist voor gebruik, en er wordt er één meegeleverd. Bovendien is dit speelgoed voorzien van een eWaste label.
De verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU voor dit product is nog niet bekendgemaakt, maar de CE-labelkwaliteit en zichtbare CE-markering getuigen van de veiligheid en conformiteit van dit speelgoed. Laat kinderen genieten van urenlange avonturen met de PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089, een perfect cadeau voor jongens die van ridders houden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089 kopen voor de prijs van € 149,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 149,95 voor PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089 is gemeten op 22-11-2024. De hoogste prijs was € 149,95 op 22-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789050892 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Ridders |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 390 mm |
| Verpakking hoogte | 129 mm |
| Verpakking lengte | 516 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.43 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4008789050892 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL - Kerker van de drakenridders - 5089 aankoopt