Met het Playmobil Huwelijkspaviljoen - 4297 kunnen kinderen hun eigen sprookjeshuwelijk creëren, inclusief een gelukkig bruidspaar. Het paviljoen heeft een afmeting van 29 x 57 x 40 cm (LxBxH) en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Dit speelgoed maakt geluid, waardoor de bruiloft nog echter lijkt.
Het product is van het merk PLAYMOBIL en heeft het EAN-nummer 4008789042972 met MPN 4297. Het is geschikt voor kinderen van 4 tot 10 jaar oud. Met een prinsessenthema is dit speelgoed ideaal voor meisjes. De CE-markering is zichtbaar en het paviljoen wordt gevoed door batterijen.
De verpakking heeft een breedte van 403 mm, een hoogte van 134 mm, en een lengte van 510 mm. Het totale verpakkingsgewicht is 2.47 kg. Daarnaast is dit product gecertificeerd als eWaste, waardoor het ook duurzaam is. Ontdek het speelplezier en de magie van het Huwelijkspaviljoen met Playmobil!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Playmobil Huwelijkspaviljoen - 4297 kopen voor de prijs van € 119,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil Huwelijkspaviljoen - 4297 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Huwelijkspaviljoen - 4297 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 119,50 voor Playmobil Huwelijkspaviljoen - 4297 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 119,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Prinsessen |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789042972 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4297 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Meisjes |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Prinsessen |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 403 mm |
| Verpakking hoogte | 134 mm |
| Verpakking lengte | 510 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.47 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4008789042972 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Huwelijkspaviljoen - 4297 aankoopt