Voor vakantiesouvenirtjes moet je in de hotelshop zijn! De hotelshop heeft van alles van ansichtkaarten tot zonnebrandcreme.
De PLAYMOBIL Hotelshop - 5268 is gemaakt van kunststof en bestaat uit 51 onderdelen. Het maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 10 jaar, is dit speelgoed geschikt voor meisjes. De verpakking is roze van kleur en heeft een afmeting van 154 mm bij 83 mm bij 205 mm, met een gewicht van 0.21 kg. Het speelgoedthema is vakantie en het kwaliteitslabel is CE.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Hotelshop - 5268 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor PLAYMOBIL Hotelshop - 5268 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 54,99 op 09-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 15,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Meisjes |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Vakantie |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 51 |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789052681 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5268 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 51 delig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | roze |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 4008789052681 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Hotelshop - 5268 aankoopt