De PLAYMOBIL 70370 PLAYMOBIL Figures Series 18 - Girls is perfect voor kinderen van 5 jaar en ouder. Deze speelgoedset, onder het merk PLAYMOBIL, is gemaakt van kunststof en bevat geen batterijen. Het speelfiguur heeft geen geluidsfunctie en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. De verpakking heeft een breedte van 21 mm, een hoogte van 164 mm, en een lengte van 100 mm. Met een gewicht van 0.02 kg is dit speelgoed eenvoudig te hanteren en te verplaatsen. De kleuren zijn multicolor en het thema van dit speelgoed is stadsleven. Bovendien heeft dit product het kwaliteitslabel EN 71, wat staat voor veiligheid en kwaliteit. Het CE-markering is zichtbaar, waardoor ouders weten dat dit speelgoed voldoet aan de Europese veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Figures Series 18 - 70370 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,50 voor PLAYMOBIL Figures Series 18 - 70370 is gemeten op 06-03-2025. De hoogste prijs was € 11,90 op 21-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 1,40. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789703705 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70370 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 21 mm |
| Verpakking hoogte | 164 mm |
| Verpakking lengte | 100 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4008789703705 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Figures Series 18 - 70370 aankoopt