PLAYMOBIL Dollhouse Badkamer met ligbad - 70211
- EAN: 4008789702111
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelsets
Prijs doorgegeven op : 26-05-2026 05:54:26 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Even een momentje voor jezelf in de Playmobil 70211 Badkamer met Ligbad! Neem plaats onder de douche of laat het bad vollopen en ga lekker liggen. Droog jezelf daarna af met de 2 bijgeleverde handdoeken. Met de vele accessoires, waaronder een tandenborstel, kam en scheermesje, maak je jezelf mooi en fris je jezelf op voor de wastafel met spiegel. Nog even plassen op de wc en jouw dag kan beginnen! Bij de Playmobil 70211 Badkamer met Ligbad wordt 1 poppetje geleverd. Combineerbaar met het 70205 Groot Herenhuis.
Deze badkamer is een echte oase van rust voor het hele gezin! In het grote bad kan je douchen, maar ook heerlijk spetteren of relaxen. Met een krukje kunnen peuters ook bij de wasbak en er is voldoende ruimte in de kast voor handdoeken, een kam, een scheerapparaat en een haardroger. De speelset bevat een mannelijk PLAYMOBIL®-figuur, een bad met geïntegreerde douche, een wastafel met manden, een toilet met aparte kinderhulpstuk, een weegschaal en vele andere badkamerbenodigdheden. De badkamer past perfect in het grote poppenhuis artnr. 70205. Het nieuwe PLAYMOBIL®-speelwereld herenhuis nodigt met liefdevolle details uit tot het creatieve rollenspel in het hele gezinsleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Coolshop
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Dollhouse Badkamer met ligbad - 70211 kopen voor de prijs van € 16,09. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Dollhouse Badkamer met ligbad - 70211 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 26 mei 2026.
- Op dit moment is PLAYMOBIL Dollhouse Badkamer met ligbad - 70211 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Dollhouse Badkamer met ligbad - 70211 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,89 voor PLAYMOBIL Dollhouse Badkamer met ligbad - 70211 is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 01-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 12,10. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 4 jaar |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 51 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789702111 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70211 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | De speelset bevat een mannelijk PLAYMOBIL®-figuur, een bad met geïntegreerde douche, een wastafel met manden, een toilet met aparte kinderhulpstuk, een weegschaal en vele andere badkamerbenodigdheden. De badkamer past perfect in de grote poppenhuis artnr. 70205. Het nieuwe PLAYMOBIL®-speelwereld herenhuis nodigt met liefdevolle details uit tot het creatieve rollenspel in het hele gezinsleven. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 110 mm |
| Product hoogte | 95 mm |
| Product lengte | 70 mm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 189 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789702111 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Dollhouse Badkamer met ligbad - 70211 aankoopt