De PLAYMOBIL®-straatreiniging is cruciaal, en met de Afval Recycling Truck wordt ervoor gezorgd dat alles netjes wordt gehouden. De vuilniswagen met knipperende lampjes en afneembaar dak staat klaar om aan de slag te gaan. Met slechts 2 benodigde batterijen is dit voertuig klaar om in actie te komen. De truck is 30 x 13 x 18 cm groot, waardoor hij perfect is voor uren speelplezier.
Met 54 onderdelen, waaronder 2 PLAYMOBIL®-figuren en 2 vuilnisbakken met afval, biedt deze set veel speelmogelijkheden. De bakken kunnen met een hendel worden opgetild en geleegd in de truck. De achterkant van de truck kan worden gekanteld en geleegd via een klep, waardoor het schoonmaakproces realistisch en leuk wordt nagebootst. De Afval Recycling Truck is een geweldige toevoeging aan de collectie van elk kind dat geïnteresseerd is in stadsleven en voertuigen.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 14 jaar is deze speelset geschikt voor een breed scala aan kinderen. De vuilniswagen is gemaakt van duurzaam kunststof en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen van EN 71. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze set niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL City Life Afval recycling truck - 70200 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 31,99 voor PLAYMOBIL City Life Afval recycling truck - 70200 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 76,99 op 23-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 45,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal onderdelen | 54 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789702005 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70200 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | De speelset bevat twee PLAYMOBIL®-figuren, een vuilniswagen met zwaailicht (batterijen zijn inbegrepen in de set), twee vuilnisbakken met afval en nog veel meer extra's. Het dak van de vuilniswagen kan worden verwijderd. De bakken worden met een hendel opgetild en in het voertuig geleegd. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | CR2032 |
| Accu/batterij model | Knoopcel |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 300 mm |
| Product hoogte | 175 mm |
| Product lengte | 130 mm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 155 mm |
| Verpakking lengte | 388 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.23 kg |
| Voedingstype | Batterij |
EAN
| EAN | 4008789702005 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL City Life Afval recycling truck - 70200 aankoopt