Kitesurfen is een spannende watersport, maar soms kan het ook gevaarlijk zijn. In de PLAYMOBIL City Action Redding op zee speelset wordt een kitesurfer gered die door een golf van zijn board is gegooid. Gelukkig komt de reddingswerker met zijn rubberboot snel ter plaatse en werpt hij de reddingstas naar de surfer, die vervolgens veilig aan boord wordt getrokken. Een heldhaftige reddingsactie die goed afloopt!
De speelset bevat twee gedetailleerde PLAYMOBIL figuren: de kitesurfer en de reddingswerker. Daarnaast zijn er veel accessoires inbegrepen, zoals een opblaasboot met buitenboordmotor, een wakeboard met vliegerscherm en een werpzak. Er is zelfs ruimte voor één persoon in de opblaasboot, die kan worden uitgebreid met een onderwatermotor om nog meer avonturen te beleven.
De PLAYMOBIL City Action set is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en biedt urenlang speelplezier. De speelset stimuleert de verbeelding en creativiteit van kinderen, terwijl ze tegelijkertijd spannende reddingsoperaties op zee kunnen naspelen.
De speelset is gemaakt van hoogwaardig kunststof en voldoet aan alle veiligheidsnormen voor speelgoed. Met 30 onderdelen in totaal kunnen kinderen hun eigen avonturen bedenken en de kitesurfer telkens weer redden uit benarde situaties op zee.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je PLAYMOBIL City Action Redding op zee: kitesurfersredding met boot - 70144 kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL City Action Redding op zee: kitesurfersredding met boot - 70144 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL City Action Redding op zee: kitesurfersredding met boot - 70144 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor PLAYMOBIL City Action Redding op zee: kitesurfersredding met boot - 70144 is gemeten op 13-02-2026. De hoogste prijs was € 23,69 op 30-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,70. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Politie |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 30 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789701442 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70144 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | De speelset bevat twee PLAYMOBIL figuren, een opblaasboot met buitenboordmotor, een wakeboard met vliegerscherm, een werpzak en vele andere extra's. Er is plaats voor één persoon in de opblaasboot en deze kan worden uitgebreid met een onderwatermotor. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Politie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 186 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 251 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789701442 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL City Action Redding op zee: kitesurfersredding met boot - 70144 aankoopt