PLAYMOBIL City Action Politiehelikopter: achtervolging van het vluchtvoertuig - 70575
- EAN: 4008789705754
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelsets
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 10:33:19 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De PLAYMOBIL City Action Politiehelikopter neemt je mee op een spannende achtervolging van het vluchtvoertuig. Het gangstertrio heeft al wekenlang de diefstal van juwelen gepland, maar dankzij de helikopter met grijphaak en boevenbusje met satellietschotel kunnen ze hun schuilplaats niet lang geheim houden. De speelset bestaat uit vier gedetailleerde PLAYMOBIL figuren, waaronder de piloten van de helikopter en de boeven die in het busje vluchten. Met een computerwerkplek en een ingebouwde plank voor inbraakgereedschap is de politie goed uitgerust om de boeven te achtervolgen.
De helikopter kan met zijn grijphaak het boevenbusje op de hielen zitten, terwijl de achterdeuren van het voertuig kunnen worden geopend om de boeven te arresteren. Met het afneembare dak en de verwisselbare kentekenplaten is de politie altijd klaar om de criminele activiteiten te stoppen. Het geluid van de helikopter vult de lucht terwijl de achtervolging in volle gang is, een avontuur dat garant staat voor uren speelplezier voor kinderen vanaf 4 jaar.
Deze PLAYMOBIL politiehelikopter is gemaakt van hoogwaardig kunststof en voldoet aan de strengste kwaliteitsnormen. Met 124 onderdelen biedt deze set een realistische speelervaring voor jongens en meisjes die dol zijn op politie-avonturen. De aanbevolen maximale leeftijd is 10 jaar, waardoor zowel jongere als oudere kinderen van dit interactieve speelgoed kunnen genieten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je PLAYMOBIL City Action Politiehelikopter: achtervolging van het vluchtvoertuig - 70575 kopen voor de prijs van € 74,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL City Action Politiehelikopter: achtervolging van het vluchtvoertuig - 70575 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL City Action Politiehelikopter: achtervolging van het vluchtvoertuig - 70575 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 40,00 voor PLAYMOBIL City Action Politiehelikopter: achtervolging van het vluchtvoertuig - 70575 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 74,99 op 22-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 34,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 4 jaar |
| Thema | Politie |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 124 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789705754 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70575 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | De speelset bestaat uit vier PLAYMOBIL figuren, een helikopter met grijphaak, een boevenbusje met satellietschotel, een computerwerkplek en een ingebouwde plank voor inbraakgereedschap. De achterdeuren van de bestelwagen kunnen worden geopend, het dak is afneembaar en de kentekenplaten kunnen door wrijving worden verwisseld. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Politie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 388 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 515 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.08 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789705754 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL City Action Politiehelikopter: achtervolging van het vluchtvoertuig - 70575 aankoopt