Met het PLAYMOBIL® City Action Politiebureau met gevangenis 6872 speelset kunnen kinderen zich urenlang vermaken. Deze speelset bestaat uit 256 onderdelen en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het politiebureau is ontworpen met oog voor detail en bevat geen geluidseffecten, waardoor kinderen hun eigen verhalen en avonturen kunnen bedenken.
Het speelgoed is geschikt voor zowel jongens als meisjes van 4 jaar en ouder. De speelset heeft een veelkleurig ontwerp en heeft het kwaliteitslabel CE. Met afmetingen van 284 mm x 177 mm x 102 mm is deze set ideaal voor kinderen die van stadsleven thema speelgoed houden.
In de verpakking vind je 1 x Playmobil City Action - Polizei-Kommandozentrale mit Gefängnis (6872) en de benodigde instructies in het Engels. Dit speelgoed is perfect voor kinderen die van politie-thema speelgoed houden en stimuleert creativiteit en fantasierijk spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL® City Action Politiebureau met gevangenis 6872 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 85,00 voor PLAYMOBIL® City Action Politiebureau met gevangenis 6872 is gemeten op 07-03-2025. De hoogste prijs was € 104,98 op 04-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 256 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789068729 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4008789068729 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 x Playmobil City Action - Polizei-Kommandozentrale mit Gefängnis (6872) - Bestellartikel, NICHT Stornierbar! |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 13 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Veelkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 284 mm |
| Product hoogte | 177 mm |
| Product lengte | 102 mm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 497 mm |
| Verpakking hoogte | 133 mm |
| Verpakking lengte | 579 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.51 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789068729 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL® City Action Politiebureau met gevangenis 6872 aankoopt