Dankzij hun belangrijke werk zorgen de mannen en vrouwen van het schoonmaakteam van de stad ervoor dat straten en paden schoon zijn en dat mensen en dieren veilig kunnen bewegen. Met harken, bezems en bladblazers wordt het pad vrijgemaakt van bladeren en takken. Met de kleine kar en de vuilnisbak kunnen de bladeren gemakkelijk worden afgevoerd. Stap in de rol van je favoriete alledaagse helden met het geweldige PLAYMOBIL stadsschoonmaakteam.
De PLAYMOBIL City Action Figurenset schoonmaakteam - 71434 bevat 32 onderdelen gemaakt van kunststof. De figuren maken geen geluid en zijn geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Het kleurrijke speelgoedthema van het schoonmaakteam zorgt voor uren speelplezier voor zowel jongens als meisjes.
De verpakking bevat alle benodigde onderdelen voor het stadsschoonmaakteam en heeft een afmeting van 144mm x 50mm x 188mm. Met een gewicht van 0.12 kg is dit speelgoed eenvoudig te hanteren voor kinderen. LET OP: Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je PLAYMOBIL City Action Figurenset schoonmaakteam - 71434 kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL City Action Figurenset schoonmaakteam - 71434 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL City Action Figurenset schoonmaakteam - 71434 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor PLAYMOBIL City Action Figurenset schoonmaakteam - 71434 is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 16,99 op 09-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 32 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789714343 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | P-71434 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | PLAYMOBIL® Stadtreinigungsteam - P-71434 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 50 mm |
| Verpakking lengte | 188 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789714343 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL City Action Figurenset schoonmaakteam - 71434 aankoopt