De PLAYMOBIL Brandweerman - 9336 is een onmisbaar stuk speelgoed voor kinderen van 4 jaar en ouder. Met 3 onderdelen en een speelgoedthema van Brandweer, zorgt dit speelfiguur voor urenlang speelplezier. De afmetingen van het product zijn 120 mm (breedte) x 45 mm (hoogte) x 160 mm (lengte), terwijl de verpakking afmetingen heeft van 120 mm (breedte) x 43 mm (hoogte) x 160 mm (lengte). Dit kwaliteitsproduct van PLAYMOBIL is gemaakt van kunststof en maakt geen geluid. Bovendien heeft het een CE-markering en voldoet het aan alle veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Brandweerman - 9336 kopen voor de prijs van € 17,88. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Brandweerman - 9336 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Brandweerman - 9336 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,70 voor PLAYMOBIL Brandweerman - 9336 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,02 op 17-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 4,32. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 3 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 4008789093363 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00031168 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 120 mm |
| Product hoogte | 45 mm |
| Product lengte | 160 mm |
| Speelgoedthema | Brandweer |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789093363 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Brandweerman - 9336 aankoopt