Ben je klaar voor een spannend avontuur in de wildernis? Met het Playmobil Brandblusvliegtuig - 5560 ben jij de held die het bos redt van brand! Dit brandblusvliegtuig vliegt over de brandende site en de piloot opent de tank met water om het vuur te blussen en alle dieren te redden. Met dit avontuurlijke speelgoed kunnen kinderen urenlang spelen en hun eigen reddingsmissies bedenken in de jungle.
Het Playmobil Brandblusvliegtuig is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat 29 onderdelen, waaronder de piloot en het waterreservoir dat bijgevuld kan worden. De gedetailleerde apparatuur en diverse diersoorten zorgen voor een realistische speelervaring en maken dit speelgoed ideaal voor kinderen van 4 tot 10 jaar oud. Dit speelgoed is niet alleen leuk, maar ook educatief en stimuleert de verbeeldingskracht van kinderen.
Met een afmeting van 30 x 40 x 10,5 cm is het Brandblusvliegtuig een indrukwekkende toevoeging aan de Playmobil avonturenwereld. Het gele vliegtuig met CE markering is speciaal ontworpen voor jongens die van actie en avontuur houden. Het speelgoedthema 'Jungle' zorgt voor een extra spannende speelervaring waarbij kinderen hun creativiteit en motorische vaardigheden kunnen ontwikkelen.
Het Playmobil Brandblusvliegtuig - 5560 is het perfecte cadeau voor avontuurlijke kinderen die graag hun eigen reddingsmissies willen uitvoeren. Bestel nu en laat het avontuur beginnen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Playmobil Brandblusvliegtuig - 5560 kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil Brandblusvliegtuig - 5560 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Brandblusvliegtuig - 5560 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,99 voor Playmobil Brandblusvliegtuig - 5560 is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 79,99 op 16-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 46,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 29 |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789055606 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5560 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 311 mm |
| Product hoogte | 402 mm |
| Product lengte | 345 mm |
| Speelgoedthema | Jungle |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 247 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.57 kg |
EAN
| EAN | 4008789055606 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Brandblusvliegtuig - 5560 aankoopt