Welkom in het magische bos met het Playmobil Boswachtershuis - 6811! Dit betoverende speelgoed brengt de prachtige wereld van de natuur naar jouw kinderen toe. Het boswachtershuis is uitgerust met alle benodigdheden die een boswachter nodig heeft, zoals een gezellige open haard en een comfortabel bed om te rusten na een dag vol avontuur.
Met dit speelgoed kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten en allerlei spannende verhalen bedenken. De gedetailleerde afwerking en leuke accessoires zorgen voor uren speelplezier. Bovendien stimuleert het spelen met Playmobil de cognitieve ontwikkeling en sociale vaardigheden van kinderen.
Laat je kinderen kennismaken met de prachtige natuur en laat ze de rol van boswachter op zich nemen met het Playmobil Boswachtershuis - 6811. Een geweldig cadeau voor jonge avonturiers die houden van spelen in de natuur!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Boswachtershuis - 6811 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,00 voor Playmobil Boswachtershuis - 6811 is gemeten op 25-11-2025. De hoogste prijs was € 99,99 op 13-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 40,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 107 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 8718807781320 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4008789068118 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Hond |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin Wit |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 24 cm |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 325 mm |
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 435 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.18 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718807781320 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Boswachtershuis - 6811 aankoopt