PLAYMOBIL Bergbeklimmers met berghut 9126 is geschikt voor kinderen van 4 tot 10 jaar. Met veel klimmogelijkheden en een afmeting van 45 x 40 x 28,5 cm (l x d x h), biedt deze set uren speelplezier. De bergbeklimmers zijn uitgerust met klimgordels, berghelmen, trekkersrugzakken en wandelstokken voor een realistische bergtocht. Met een beveiligingskabel en haken kunnen de PLAYMOBIL-figuren veilig abseilen vanaf de rotsen. Daarnaast kunnen ze de rots beklimmen met het meegeleverde klimgereedschap. Deze set bevat ook verschillende bergdieren voor een complete speelervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Bergbeklimmers met berghut 9126 4 - 10 jaar kopen voor de prijs van € 89,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Bergbeklimmers met berghut 9126 4 - 10 jaar te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Bergbeklimmers met berghut 9126 4 - 10 jaar bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,97 voor PLAYMOBIL Bergbeklimmers met berghut 9126 4 - 10 jaar is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 89,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 57,02. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Vakantie |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 110 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789091260 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9126 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 515 mm |
| Product hoogte | 385 mm |
| Product lengte | 142 mm |
| Speelgoedthema | Vakantie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 385 mm |
| Verpakking hoogte | 147 mm |
| Verpakking lengte | 519 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.06 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 4008789091260 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Bergbeklimmers met berghut 9126 4 - 10 jaar aankoopt