Maak kennis met de PLAYMOBIL Asterix: Tragicomix en Walhalla - 71544 speelset, perfect voor kinderen vanaf 5 jaar. Deze speelset bevat 14 onderdelen en biedt urenlang speelplezier voor zowel jongens als meisjes. Het speelgoedthema is geïnspireerd op de wereld van film, TV en muziek, waardoor kinderen hun favoriete scènes kunnen naspelen.
De speelfiguur van Asterix & Obelix zorgt voor extra spanning en avontuur in het spel. De verpakking bevat PLAYMOBIL® Asterix: Tragikomix en Falbala - P-71544 en heeft kleurrijke multicolor details. Het kwaliteitslabel EN 71 garandeert veilig speelgoed van hoogwaardige materialen. Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
De verpakking heeft een breedte van 93 mm, hoogte van 45 mm en lengte van 142 mm. Het totale verpakkingsgewicht bedraagt 0.08 kg. Met de PLAYMOBIL Asterix: Tragicomix en Walhalla - 71544 speelset kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten en spannende avonturen beleven met hun favoriete personages.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Asterix: Tragicomix en Walhalla - 71544 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,95 voor PLAYMOBIL Asterix: Tragicomix en Walhalla - 71544 is gemeten op 27-09-2025. De hoogste prijs was € 20,95 op 22-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 14 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | Asterix & Obelix |
| EAN | 4008789715449 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71544 |
Character
| Personage | Asterix & Obelix |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | PLAYMOBIL® Asterix: Tragikomix en Falbala - P-71544 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 93 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 142 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789715449 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Asterix: Tragicomix en Walhalla - 71544 aankoopt