PLAYMOBIL Astérix: Tekenis en de strijd om het paleis - 71268
- EAN: 4008789712684
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelsets
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad Dreamland Toychamp Coolshop
- Bij Conrad kun je PLAYMOBIL Astérix: Tekenis en de strijd om het paleis - 71268 kopen voor de prijs van € 31,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Astérix: Tekenis en de strijd om het paleis - 71268 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Astérix: Tekenis en de strijd om het paleis - 71268 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor PLAYMOBIL Astérix: Tekenis en de strijd om het paleis - 71268 is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 31,99 op 02-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 4 jaar |
| Thema | Dieren |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 30 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 606499448 |
| EAN | 4008789712684 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | P-71268 |
Character
| Personage | Asterix & Obelix |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | PLAYMOBIL® Asterix: Numerobis und die Schlacht um den Palast - P-71268 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Merchandise van artiest | Beatles |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 180 mm |
| Verpakking hoogte | 74 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.45 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789712684 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Astérix: Tekenis en de strijd om het paleis - 71268 aankoopt