Playmobil Asterix Asterix: Hut van Heroïx - 70932
- EAN: 4008789709325
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelsets
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 09:58:16 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Lang leve het opperhoofd! Abraracourcix is het opperhoofd van de stam. Een koninklijke, dappere en opvliegende oude krijger, gerespecteerd door zijn mannen, gevreesd door zijn vijanden. Abraracourcix zelf heeft maar één angst, hij is bang dat de hemel morgen op zijn hoofd zal vallen! Met zijn vrouw Bellefleur woont Abraracourcix in de hut van het opperhoofd. In de hut staat de stoel van het opperhoofd met een ladder, een kookplaats en een breihoek. Als hij het huis verlaat, wordt Abraracourcix op zijn schild gedragen door twee schildendragers. De PLAYMOBIL-set bevat Opperhoofd Abraracourcix en zijn vrouw Bellefleur, twee schilddragers, de hut van Vitalstatistix met afneembaar dak en de stoel van het opperhoofd, evenals een kookgedeelte, potten, bezem, mand en andere huishoudelijke artikelen. Vitalstatistix kan op het schild worden gedragen door de twee schilddragers.
Uitgerust met veel bekende details, zoals de stierenkop, de gekleurde schilden en de kleine taatsdeuren. Het dak kan gedeeltelijk worden verwijderd zodat de hut, die is uitgerust met veel accessoires, kan worden gebruikt. Met zijn vrouw Bellefleur en hoofdzitplaats voor Heroïx en zijn schild met de twee dragers. Afmetingen hut Heroïx: 37 x 30 x25 cm (LxDxH).
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je Playmobil Asterix Asterix: Hut van Heroïx - 70932 kopen voor de prijs van € 79,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil Asterix Asterix: Hut van Heroïx - 70932 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil Asterix Asterix: Hut van Heroïx - 70932 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Playmobil Asterix Asterix: Hut van Heroïx - 70932 is gemeten op 12-02-2025. De hoogste prijs was € 89,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 50,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 5 jaar |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 110 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789709325 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70932 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Uitgerust met veel bekende details, zoals de stierenkop, de gekleurde schilden en de kleine taatsdeuren. Het dak kan gedeeltelijk worden verwijderd zodat de hut, die is uitgerust met veel accessoires, kan worden gebruikt. Met zijn vrouw Bellefleur en hoofdzitplaats voor Heroïx en zijn schild met de twee dragers. Afmetingen hut Heroïx: 37 x 30 x25 cm (LxDxH). |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 385 mm |
| Product hoogte | 125 mm |
| Product lengte | 515 mm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 386 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 514 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.86 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789709325 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil Asterix Asterix: Hut van Heroïx - 70932 aankoopt