Ontdek een magische wereld vol avontuur met de Playmobil Adventures of Ayuma Moon Fairy Meer 71032 set. Deze betoverende speelset neemt je mee naar een mysterieus meer waar de Ayuma Moon Fairy woont. Met haar prachtige vleugels en glinsterende outfit is ze klaar om de wereld te verkennen. De set bevat ook een schattige eenhoorn en een kleurrijke bloemenboot, waarmee Ayuma over het water kan varen. Kinderen kunnen hun fantasie de vrije loop laten en hun eigen verhalen bedenken in deze magische omgeving. De Playmobil Adventures of Ayuma Moon Fairy Meer 71032 set is gemaakt van hoogwaardig materiaal en is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Het is een geweldig cadeau voor kinderen die dol zijn op sprookjes en avontuur.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Coolshop
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Moon Fairy meer - 71032 kopen voor de prijs van € 18,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Moon Fairy meer - 71032 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Moon Fairy meer - 71032 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,95 voor PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Moon Fairy meer - 71032 is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 53,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 36,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy Feeën en Elfjes |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 84 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789710321 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71032 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | De Moon Fairies, een nieuw feeënsoort, brengen de perfecte wereld in Ayuma van streek met hun sterrenorakel. Door de top in het midden van het meer te draaien, worden de sterren in beweging gebracht. Afhankelijk van waar de sterren vallen, kan een 'bloedmaan' optreden en transformeren de Moon Fairies. Een nieuw avontuur begint! Inclusief 2 Moon Fairies met totemdieren. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 23 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| Speelgoedthema | Feeën en Elfjes Fantasy |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 288 mm |
| Verpakking hoogte | 124 mm |
| Verpakking lengte | 385 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.75 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789710321 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Moon Fairy meer - 71032 aankoopt