PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron - 70800
- EAN: 4008789708007
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron, modelnummer 70800, neemt kinderen mee naar een betoverende wereld vol mysterie en avontuur. In deze speelset ontdekken ze een mystieke plek bedekt met mist, waar een kostbaar kristal de bron en het hele sprookjesland van energie voorziet.
Het verhaal gaat dat de Crystal Fairies deze magische energiebron bewaken tegen de sinistere Bat Fairies, die eropuit zijn om het kostbare energiekristal te stelen. Alleen als de bloemenweide gevuld is met water, zullen de kristallen bloemen en de magische sleutel opstijgen, waardoor de weg naar het kristal onthuld wordt.
De speelset bevat een Crystal Fairy met eenhoorn, een Bat Fairy met salamander en een Forest Fairy met libel. Daarnaast zitten er kristallen, een gloeiend kristal, een magische sleutel en andere leuke extra's inbegrepen. Met een geïntegreerde mistmodule kunnen kinderen zelfs kleine mistwolken produceren voor een extra vleugje mysterie.
De Adventures of Ayuma Magische energiebron is gemaakt van hoogwaardig kunststof en bevat in totaal 166 onderdelen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 7 jaar tot een maximale leeftijd van 12 jaar, is deze speelset geschikt voor zowel jongens als meisjes die dol zijn op fantasy en avontuur.
Laat je kinderen zich onderdompelen in een wereld vol magie en fantastische avonturen met de PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron. Een onvergetelijke speelervaring vol spanning en verbeelding staat op ze te wachten!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Dreamland kun je PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron - 70800 kopen voor de prijs van € 59,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron - 70800 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron - 70800 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,99 voor PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron - 70800 is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 153,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 94,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Feeën en Elfjes |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 4 |
| Aantal onderdelen | 166 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 600072689 |
| EAN | 4008789708007 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70800 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | De speelset bevat een Crystal Fairy met eenhoorn, een Bat Fairy met salamander, een Forest Fairy met libel, een magische feeënbron met waterval, gloeiend kristal en mistfunctie, kristallen, magische sleutel en vele andere leuke extra's. Als de kristallen bloemenweide gevuld is met water, stijgen kristallen bloemen en een magische sleutel op. Kleine mistwolken kunnen worden geproduceerd door een geïntegreerde mistmodule. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | AA |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Salamander Eenhoorn |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | EN 71 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 58.5 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 18.5 cm |
| Speelgoedthema | Feeën en Elfjes |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 520 mm |
| Verpakking hoogte | 210 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.96 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789708007 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Adventures of Ayuma Magische energiebron - 70800 aankoopt