Welkom op de Bouwplaats, waar jonge bouwers de leiding hebben! Deze uitgebreide speelset biedt alles wat je kleintje nodig heeft om hun eigen bouwavonturen te beleven. Met realistische voertuigen, bouwmaterialen en accessoires, kunnen kinderen hun verbeelding de vrije loop laten. In de doos vind je onder andere een graafmachine, cementwagen, hijskraan en vrachtwagen, allemaal met bewegende onderdelen. Ook zijn er diverse bouwblokken, balken en andere constructiematerialen om indrukwekkende structuren te maken. Daarnaast zijn er gedetailleerde bouwvakkerfiguren met uitrusting zoals helmen en gereedschap, verkeerskegels, borden, hekken en andere accessoires om de bouwplaats compleet te maken.
De voertuigen en figuren zijn gedetailleerd en realistisch ontworpen, waardoor kinderen een authentieke speelervaring beleven. Gemaakt van hoogwaardige, kindvriendelijke materialen die voldoen aan alle veiligheidsnormen, is deze speelset zowel duurzaam als veilig in gebruik. Door de interactie en het rollenspel wordt de verbeelding en creativiteit van kinderen gestimuleerd, terwijl ze tegelijkertijd hun fijne motoriek, probleemoplossend denken en samenwerking ontwikkelen.
De PLAYMOBIL Action Heroes promopack bouwplaats is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar. Ideaal voor solo-spel of om samen met vrienden en familie te genieten van bouwavonturen. Het is een perfect cadeau voor verjaardagen, feestdagen of speciale gelegenheden. Laat je kind de leiding nemen op de Bouwplaats en zie hoe hun verbeelding en vaardigheden groeien. Dit speelgoed is het ultieme speelgoed voor jonge bouwers die klaar zijn om aan de slag te gaan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Intertoys Coolshop
- Bij Intertoys kun je PLAYMOBIL Action Heroes PROMO Bouwplaats - 71650 kopen voor de prijs van € 26,24. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Action Heroes PROMO Bouwplaats - 71650 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Action Heroes PROMO Bouwplaats - 71650 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,27 voor PLAYMOBIL Action Heroes PROMO Bouwplaats - 71650 is gemeten op 14-08-2025. De hoogste prijs was € 34,99 op 28-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 11,72. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789716507 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71650 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | PLAYMOBIL® Bouwplaats - P-71650 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 385 mm |
| Verpakking hoogte | 284 mm |
| Verpakking lengte | 75 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789716507 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Action Heroes PROMO Bouwplaats - 71650 aankoopt