De PLAYMOBIL Action Heroes Brandweer megaset 71603 is een geweldig speelgoed voor kinderen vanaf 3 jaar. Deze set bevat speelfiguren die uren speelplezier zullen garanderen. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze set niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, vanwege verstikkingsgevaar.
Deze megaset is gemaakt van duurzaam kunststof, waardoor hij lang meegaat en tegen een stootje kan. Met een kleurrijk en meerkleurig ontwerp is deze set zowel geschikt voor jongens als meisjes. De verpakking bevat de PLAYMOBIL Brandweer megaset inclusief alle benodigde accessoires voor urenlang speelplezier.
Dankzij de CE-markering is gegarandeerd dat dit speelgoed voldoet aan alle Europese veiligheidsvoorschriften. De set heeft een verpakkingsgewicht van 2.23 kg en afmetingen van 387 mm x 128 mm x 514 mm. Dit maakt het ook een ideaal cadeau voor elke gelegenheid.
De PLAYMOBIL Action Heroes 50YR Brandweer megaset is een fantastisch cadeau voor kinderen die avontuur en actie waarderen. Met realistische details en een hoogwaardige afwerking zorgt deze set voor uren speelplezier en stimuleert het de verbeelding van elk kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PLAYMOBIL Action Heroes 50YR Brandweer megaset - 71603 kopen voor de prijs van € 98,82. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL Action Heroes 50YR Brandweer megaset - 71603 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL Action Heroes 50YR Brandweer megaset - 71603 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 52,49 voor PLAYMOBIL Action Heroes 50YR Brandweer megaset - 71603 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 98,82 op 27-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 46,33. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789716033 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71603 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | PLAYMOBIL® Brandweer megaset - P-71603 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 387 mm |
| Verpakking hoogte | 128 mm |
| Verpakking lengte | 514 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.23 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789716033 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL Action Heroes 50YR Brandweer megaset - 71603 aankoopt