Met het Playmobil 70326 City Action Politiebureau kunnen kinderen spannende politieavonturen beleven. Dit speelgoed is gemaakt van kunststof en is geschikt voor zowel jongens als meisjes. Het politiebureau wordt geleverd in een verpakking van 1 stuk en heeft een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar.
Het politiebureau bevat geen geluidseffecten en is voorzien van duidelijke CE-markering. Het kleurthema van dit speelgoed is Playmobil 70326 Politie. Het speelgoedthema is politie en het type speelfiguur is een speelfiguur. De verpakking heeft een breedte van 386 mm, een hoogte van 130 mm, een lengte van 517 mm en weegt 1,72 kg.
Let op: dit speelgoed is niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt. Het speelgoed bevat geen elektronisch afval (eWaste) en is ontworpen voor langdurig speelplezier. Een perfect cadeau voor jonge avonturiers met interesse in politie-geïnspireerd spel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil 70326 City Action Politiebureau bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 79,99 voor Playmobil 70326 City Action Politiebureau is gemeten op 30-03-2025. De hoogste prijs was € 149,99 op 21-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 70,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789703262 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Accu/batterij model | 700000047 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Playmobil 70326 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Politie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 386 mm |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking lengte | 517 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.72 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789703262 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil 70326 City Action Politiebureau aankoopt