De kleine drakenbaby is zojuist onder de waakzame blik van de lieve fee geboren. De fee verzorgt het schattige draakje liefdevol, wat een vriendschap voor het leven belooft. Met 8 delen biedt PLAYMOBIL-Special Plus extra veel speelplezier voor een kleine prijs. Dit speelgoed is ideaal als cadeau, om te verzamelen, te ruilen en weg te geven. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar.
De materialen van dit speelgoed zijn voornamelijk van kunststof. Het maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig. Het product bestaat uit 8 onderdelen en wordt geleverd met een universele taalhandleiding. PLAYMOBIL is het merk achter deze set, met EAN 6426011719726 en MPN 2e3wd.
In de verpakking vind je 1x Playmobil Plus Fee Met Drakenbaby 70299. Dit speelgoed is geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar en heeft geen maximale leeftijd. Het bevat geen meegeleverde batterijen en heeft geen specifieke batterijcode of model. De fee is een fantasiedier in verschillende kleuren en heeft een CE-markering. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes en valt onder het speelgoedthema Feeën en Elfjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Playmobil 70299 Special Plus Fee Met Drakenbaby kopen voor de prijs van € 18,51. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playmobil 70299 Special Plus Fee Met Drakenbaby te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil 70299 Special Plus Fee Met Drakenbaby bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,85 voor Playmobil 70299 Special Plus Fee Met Drakenbaby is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 18,51 op 03-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 3,66. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Feeën en Elfjes |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 8 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 6426011719726 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 2e3wd |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x Playmobil Plus Fee Met Drakenbaby 70299 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8 cm |
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| Speelgoedthema | Feeën en Elfjes |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 12 cm |
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 12 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6426011719726 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil 70299 Special Plus Fee Met Drakenbaby aankoopt