Deze eenhoornkoffer kun je overal mee naar toe nemen. Achter de deuren van de gouden poort ligt een prachtig magisch sprookjesland waar feeën vredig samenleven met alle lieve dieren uit het sprookjesbos. Rondom het kasteel lopen de dierenvriendjes rond. Geschikt voor kinderen vanaf 4 jaar. Het speelgoed is gemaakt van plastic met in totaal 93 onderdelen. De koffer bevat geen geluidsfunctie en heeft een afmeting van 278 mm bij 123 mm bij 513 mm. Het verpakkingsgewicht is 1.16 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playmobil 5208 Eenhoornkoffer met magisch sprookjesland bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,99 voor Playmobil 5208 Eenhoornkoffer met magisch sprookjesland is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 142,99 op 15-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 73,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Geslacht | Meisjes |
| Merk | Playmobil |
| Materiaal | Plastic |
| Thema | Fantasy |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Plastic |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal onderdelen | 93 |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789052087 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 5208 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Gebraucht geprüft und getestet im Originalkarton |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Meisjes |
| Kleur | Wit Blauw Goud Roze Groen Paars |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 278 mm |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking lengte | 513 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.16 kg |
EAN
| EAN | 4008789052087 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playmobil 5208 Eenhoornkoffer met magisch sprookjesland aankoopt