Stimuleer de creativiteit en ontwikkeling van je kind met Mickey & Minnie's wolkenhuis speelset. Deze verkennende speelset biedt eindeloos plezier en ontdekking voor jonge kinderen. Met de diverse elementen kunnen kinderen verschillende combinaties maken, zoals het combineren van de regenboog met de regenboogbouwstenen tot een kleurrijke boog. Daarnaast zijn er puzzel- en insteekfuncties die de fijne motoriek en cognitieve vermogens van kinderen stimuleren.
De set bevat ook de geliefde Disney-figuren Mickey Mouse en Minnie Mouse, die kinderen uitnodigen tot rollenspel en het creëren van verhalen. Met afmetingen van 28 x 12 x 15 cm (LxBxH) is het wolkenhuis met regenboog en druppels ideaal voor kleine handjes. Educatieve meerwaarde wordt toegevoegd door het trainen van fijne motoriek, het stimuleren van gehoor met de geïntegreerde rammelaarfunctie en het begrijpen van oorzaak-gevolgrelaties.
Daarnaast drijven de droomvliegtuigen van Mickey en Minnie in water, waardoor nog meer speelmogelijkheden ontstaan. Met aanbevolen leeftijden van 1 tot 4 jaar is deze speelset geschikt voor zowel jongens als meisjes. Ontdek samen met Mickey en Minnie de magische wereld van het wolkenhuis en geniet van uren speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Wehkamp Dreamland Toychamp
- Bij Wehkamp kun je PLAYMOBIL 1.2.3 & Disney Mickey Mouse Wolkenhuis - 71319 kopen voor de prijs van € 34,55. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PLAYMOBIL 1.2.3 & Disney Mickey Mouse Wolkenhuis - 71319 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
- Op dit moment is PLAYMOBIL 1.2.3 & Disney Mickey Mouse Wolkenhuis - 71319 in de aanbieding bij Wehkamp. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL 1.2.3 & Disney Mickey Mouse Wolkenhuis - 71319 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,95 voor PLAYMOBIL 1.2.3 & Disney Mickey Mouse Wolkenhuis - 71319 is gemeten op 25-08-2025. De hoogste prijs was € 38,87 op 26-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 22,92. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | ADATA |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| Personage | 5295435 |
| EAN | 4008789713193 |
Character
| Personage | Mickey Mouse |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multikleur |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 284 mm |
| Verpakking hoogte | 95 mm |
| Verpakking lengte | 388 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.84 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4008789713193 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL 1.2.3 & Disney Mickey Mouse Wolkenhuis - 71319 aankoopt