De kinderen kijken al dagen uit naar het bezoek aan het dierenpark. Eindelijk is het zover. De zon schijnt en de twee kleintjes lopen opgewonden naar het eerste verblijf. Daar vermaken de pinguïns zich opperbest bij het klimmen en glijden. In het verblijf daarnaast maken twee apen ruzie om de schommel. "Het lijkt wel een beetje zoals bij ons op de speelplaats,” roept het kleine meisje verwonderd. “Kom, we kijken nog verder,” zegt mama, “het is bijna voedertijd en dat willen we natuurlijk niet missen, of wel?” Met de heldere kleuren en ronde vormen is PLAYMOBIL® 1.2.3 zeer geschikt voor kleine kindjes. De sets zijn zeer robuust en kleurecht en bevatten geen kleine onderdelen die kunnen worden ingeslikt. Afwisselende speel- en leerfuncties zorgen gegarandeerd voor langdurig speelplezier.
De apenkooi is voorzien van een schommel en rustplaats. Het pinguïnbassin beschikt over een glijbaan. Afmetingen: 35 x 33 x 16 cm (LxBxH). De dierentuin bestaat uit een grote rots die in combinatie met de in totaal zes hek elementen een van elkaar gescheiden verblijf voor apen en pinguïns vormt. In de rots bevinden zich twee van elkaar gescheiden holen die via twee verschillende ingangen toegankelijk zijn. Aan de boom kan de werkende schommel voor een aap bevestigd worden. De kruiwagen kan alleen door een volwassen 1.2.3-figuur geduwd worden (kinderfiguur niet mogelijk vanwege de hoogte).
De PLAYMOBIL 1.2.3 Dierenpark - 9377 is een kleurrijke en educatieve speelset die perfect is voor jonge kinderen. Ze kunnen urenlang plezier hebben met het observeren van de dieren en het naspelen van leuke situaties in het dierenpark. Door de robuuste en veilige materialen waarvan deze set is gemaakt, kunnen ouders gerust zijn dat hun kinderen veilig spelen.
Deze speelset bevat geen kleine onderdelen die kunnen worden ingeslikt, waardoor het veilig is voor kinderen vanaf 18 maanden. De afmetingen van het dierenpark maken het een compact en handig stuk speelgoed dat gemakkelijk kan worden opgeruimd na het spelen. Met levendige kleuren en leuke accessoires stimuleert deze speelset de verbeelding en creativiteit van kinderen.
Met PLAYMOBIL 1.2.3 Dierenpark - 9377 kunnen kinderen een fantasierijke wereld creëren en tegelijkertijd belangrijke vaardigheden ontwikkelen, zoals hand-oog coördinatie en verhalen vertellen. Deze speelset is ideaal om cadeau te geven aan kinderen vanaf 4 jaar die dol zijn op dieren en avontuur. Laat ze de magie van het dierenpark ontdekken en hun eigen verhalen creëren!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat PLAYMOBIL 1.2.3 Dierenpark - 9377 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 34,99 voor PLAYMOBIL 1.2.3 Dierenpark - 9377 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 145,99 op 02-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 111,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Playmobil |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | PLAYMOBIL |
| EAN | 4008789093776 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00031858 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 doos |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Vogel Aap Pinguïn |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi colour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 435 mm |
| Product hoogte | 145 mm |
| Product lengte | 325 mm |
| Speelgoedthema | Dierentuin |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 327 mm |
| Verpakking hoogte | 147 mm |
| Verpakking lengte | 435 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.98 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 4008789093776 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PLAYMOBIL 1.2.3 Dierenpark - 9377 aankoopt