Playing card mind body and soul
- EAN: 8717928160809
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Het spel Playing card mind body and soul is in 2 talen beschikbaar: Engels en Spaans. Beweeg de pion over het bord terwijl jij en je partner elkaar vragen stellen om je chakra's te openen en te genezen met de vragen op de kaarten. Elke kaart bevat 20 vragen en er zijn twee sets kaarten per van de zeven chakra's, wat resulteert in totaal 240 chakra-healingsvragen. Het doel is om alle 7 chakra's op één lijn te brengen. De inhoud van dit spel omvat een spelbord, 14 chakrakaarten, 14 chakramunten, 2 spelfiches, een dobbelsteen en spelregels. De vragen zijn genderneutraal, waardoor dit spel geschikt is voor elk stel. Het is een uitstekende gespreksstarter voor koppels die een diepere verbinding willen bereiken.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playing card mind body and soul bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Playing card mind body and soul is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 24,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Engels |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | een spelbord, 14 chakrakaarten, 14 chakramunten, 2 spelfiches, een dobbelsteen en spelregels. |
Productinformatie
| Merk | D&F |
| EAN | 8717928160809 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 8 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (4) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 18 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8717928160809 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playing card mind body and soul aankoopt