Playgo Mijn Stofzuiger
- EAN: 4892401034632
- Categorie(n): Actiespellen Speelgoedwinkeltjes Speelgoedstofzuigers
Met de Playgo Mijn Stofzuiger kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven! Deze speelgoedstofzuiger is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en maakt echt geluid. De stofzuiger is gemaakt van kunststof en werkt op batterijen, waardoor kinderen kunnen genieten van een realistische speelervaring. De verpakking weegt 790 gram en heeft afmetingen van 185 mm in breedte, 175 mm in hoogte en 326 mm in lengte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Playgo Mijn Stofzuiger bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,45 voor Playgo Mijn Stofzuiger is gemeten op 11-12-2024. De hoogste prijs was € 28,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 1,54. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Leeftijd vanaf | 3 jaar |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Speeleigenschappen
| Maakt geluid | Ja |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 790 g |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Rood Blauw Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 185 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 326 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4892401034632 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playgo Mijn Stofzuiger aankoopt