Playgo Baby Hamer
- EAN: 4892401026361
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Playgo Baby Hamer is perfect speelgoed voor de allerkleinsten. Met deze speelhamer slaan kinderen op een oppervlak en worden beloond met licht en grappige geluidjes. Hierdoor worden hun motorische vaardigheden gestimuleerd. De hamer werkt op 2 x AAA-batterijen, die inbegrepen zijn voor direct speelplezier.
Deze speelhamer is speciaal ontworpen voor de kleine handjes van kinderen vanaf 6 maanden. Het beschikt over een ingebouwde sensor die leuke geluidjes activeert wanneer er contact wordt gemaakt met een oppervlak. Dit zorgt voor een interactieve speelervaring die de zintuigen van het kind stimuleert.
De Playgo Baby Hamer is gemaakt van duurzaam kunststof en voldoet aan de CE-markering, waardoor het veilig is voor jonge kinderen. Deze speelgoedhamer is geschikt voor zowel jongens als meisjes en heeft een vrolijke gele en blauwe kleur. Het bevordert creativiteit, verbeelding en hand-oogcoördinatie bij kinderen van 6 maanden en ouder.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 6 maanden en een aanbevolen maximale leeftijd van 10 jaar is de Playgo Baby Hamer een tijdloos stuk speelgoed dat meegroeit met het kind. Het is een uitstekende keuze voor ouders die op zoek zijn naar educatief en vermakelijk speelgoed voor hun kleintjes. Bestel vandaag nog de Playgo Baby Hamer en laat je kind genieten van uren speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Dreamland kun je Playgo Baby Hamer kopen voor de prijs van € 9,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Playgo Baby Hamer te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Playgo Baby Hamer bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,95 voor Playgo Baby Hamer is gemeten op 13-10-2025. De hoogste prijs was € 9,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Play Go |
| EAN | 4892401026361 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | geel en blauw |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 152 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4892401026361 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Playgo Baby Hamer aankoopt