plastic cards
- EAN: 6661114440034
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:54:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben jij opzoek naar speelkaarten die lang mee gaan en zorgen voor een onvergetelijke avond met je vrienden of familie? Dit plastic kaarten is ideaal tijdens het spelen van Poker, Blackjack, drankspelletjes of alle andere kaartspellen! Deze set met playing cards is waterdicht ontworpen, verbuigen niet en voorkomen slijtage aan de kaarten. Dit maakt deze kaarten ideaal tijdens het spelen onder genot van een lekker hapje en drankje. Wacht niet langer en koop nu!
Deze speelkaarten zijn gemaakt van het beste waterdichte kunststof materiaal. Dit maakt deze kaarten bestendig tegen omvallende drankjes, etensresten en meer! Je spoelt de kaarten eenvoudig af onder de kraan, zodat ze weer helemaal als nieuw zijn tijdens de volgende kaartavond!
Deze complete set wordt geleverd in een mooie gouden verpakking. Dit maakt deze kaarten net zo professioneel als in het echte Casino. Dit tilt het niveau van jouw potje kaarten naar een ander niveau! Het spel wordt geleverd met 54 kaarten, waarvan alle 52 speelkaarten en 2 jokers. Jouw voordelen:. Plastic speelkaarten zijn waterdicht ontworpen Complete set inclusief 54 kaarten (2 jokers) Chique gouden speelkaarten én verpakking Ideaal tijdens Pokeren, drankspelletjes en alle andere kaartspellen! Wil je ook van deze voordelen genieten en morgen al het eerste kaartspel spelen? Plaats dan nu deze kaarten in jouw winkelmandje en geniet van de kwaliteit van Plastic card!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je plastic cards kopen voor de prijs van € 25,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om plastic cards te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat plastic cards bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor plastic cards is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 25,99 op 25-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 52 speel kaarten |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 0 |
| EAN | 6661114440034 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 1 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Model | Geen |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming. |
| Verpakking breedte | 9 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 2 cm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 6661114440034 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je plastic cards aankoopt