Ontdek het plezier van de Plakhandjes! Dit set van vijf kleurrijke kleefbare handjes biedt urenlang speelplezier. Pak het klaphandje aan de onderkant vast en gooi het handje naar een oppervlak. Je zult zien dat het handje blijft plakken door de speciale rubberen samenstelling, waardoor het perfect is voor kinderen en volwassenen om samen te spelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Plakhandje - Sticky hand - Kleefbare handjes - Plakhandjes - 5 Stuks bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,95 voor Plakhandje - Sticky hand - Kleefbare handjes - Plakhandjes - 5 Stuks is gemeten op 29-09-2025. De hoogste prijs was € 5,95 op 29-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | LG |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Rubber |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | LG |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 7423627868809 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9202 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Mix |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4 cm |
| Product hoogte | 0.5 cm |
| Product lengte | 7 cm |
| Speelgoedthema | School |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 140 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 7423627868809 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Plakhandje - Sticky hand - Kleefbare handjes - Plakhandjes - 5 Stuks aankoopt