Pinokkio Jiminy Cricket - krekel - speelfiguur - Bullyland - 5 cm
- EAN: 4007176123973
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 13-05-2026 05:53:32 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de charmante Pinokkio Jiminy Cricket speelfiguur van Bullyland, met een hoogte van 5,5 cm. Dit gedetailleerde figuurtje is een must-have voor alle fans van Disney's Pinokkio. De speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig PVC en is voorzien van prachtige kleuren, waardoor elk detail van Jiminy Cricket tot leven komt. Een geweldige toevoeging aan elke speelgoedcollectie!
Dit Bullyland speelfiguur van Jiminy Cricket maakt geen geluid en is perfect voor zowel kinderen als volwassenen. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar is deze figuur geschikt voor een breed scala aan leeftijden. Het CE-keurmerk is zichtbaar op het product, waardoor je verzekerd bent van de veiligheid en kwaliteit.
Met een lengte van 26 cm, een breedte van 30 cm en een hoogte van 52 cm is dit speelfiguur van Jiminy Cricket ideaal voor fantasierijk spelen. Zowel jongens als meisjes zullen genieten van dit groene speelfiguur, dat perfect is voor uren speelplezier. Creëer je eigen avonturen met Jiminy Cricket!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pinokkio Jiminy Cricket - krekel - speelfiguur - Bullyland - 5 cm kopen voor de prijs van € 6,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pinokkio Jiminy Cricket - krekel - speelfiguur - Bullyland - 5 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
- Op dit moment is Pinokkio Jiminy Cricket - krekel - speelfiguur - Bullyland - 5 cm in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Pinokkio Jiminy Cricket - krekel - speelfiguur - Bullyland - 5 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 6,80 voor Pinokkio Jiminy Cricket - krekel - speelfiguur - Bullyland - 5 cm is gemeten op 11-02-2026. De hoogste prijs was € 18,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 12,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | PVC |
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Materiaal | PVC |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Bullyland |
| EAN | 4007176123973 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12397 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | groen |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 30 cm |
| Product hoogte | 52 cm |
| Product lengte | 26 cm |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
EAN
| EAN | 4007176123973 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pinokkio Jiminy Cricket - krekel - speelfiguur - Bullyland - 5 cm aankoopt