Pikachu Toverhoed - Pokémon Halloween Pluche Knuffel 21 cm | Pokemon Plush Toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Knuffel en speel met jou favoriete pokemon!
- EAN: 0889933977227
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je Halloween dit jaar extra bijzonder met de schattige en knuffelige 21 cm Pikachu Toverhoed! Dit pluche knuffeldier komt uit de populaire Pokémon serie en is perfect voor zowel kinderen als volwassenen. Of je nu gaat trick-or-treaten of gewoon lekker wilt knuffelen op de bank, deze Pikachu is de ideale metgezel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pikachu Toverhoed - Pokémon Halloween Pluche Knuffel 21 cm | Pokemon Plush Toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Knuffel en speel met jou favoriete pokemon! kopen voor de prijs van € 23,76. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pikachu Toverhoed - Pokémon Halloween Pluche Knuffel 21 cm | Pokemon Plush Toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Knuffel en speel met jou favoriete pokemon! te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is Pikachu Toverhoed - Pokémon Halloween Pluche Knuffel 21 cm | Pokemon Plush Toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Knuffel en speel met jou favoriete pokemon! in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Pikachu Toverhoed - Pokémon Halloween Pluche Knuffel 21 cm | Pokemon Plush Toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Knuffel en speel met jou favoriete pokemon! bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,19 voor Pikachu Toverhoed - Pokémon Halloween Pluche Knuffel 21 cm | Pokemon Plush Toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Knuffel en speel met jou favoriete pokemon! is gemeten op 07-02-2026. De hoogste prijs was € 28,94 op 22-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,75. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Pokémon |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 150 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Ja |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Bekend personage |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage | Pokémon |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product hoogte | 21 cm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Verpakking hoogte | 150 mm |
| Verpakking lengte | 220 mm |
| Verpakkingsgewicht | 200 g |
| Wasbaar | Ja |
EAN
| EAN | 0889933977227 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pikachu Toverhoed - Pokémon Halloween Pluche Knuffel 21 cm | Pokemon Plush Toy | Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes | Knuffel en speel met jou favoriete pokemon! aankoopt