Pikachu Sleep - Pokémon Pluche Knuffel 50 cm Grote XL Knuffel [Pokemon Sleeping Plush Toy | Bulbasaur Eevee Squirtle Snorlax Slaap Slapend | Groot XL Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes]
- EAN: 8717729277423
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de Pikachu Sleep - Pokémon Pluche Knuffel, de perfecte metgezel voor zowel kinderen als volwassenen! Deze enorme knuffel van 50 cm is niet alleen prachtig, maar ook een waar statement voor elke Pokémon-fan. Of je nu een trouwe volger bent van Ash Ketchum's avonturen of gewoon dol bent op de schattige, gele Pikachu, deze knuffel brengt een vleugje magie in elke kamer.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Pikachu Sleep - Pokémon Pluche Knuffel 50 cm Grote XL Knuffel [Pokemon Sleeping Plush Toy | Bulbasaur Eevee Squirtle Snorlax Slaap Slapend | Groot XL Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes] kopen voor de prijs van € 49,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pikachu Sleep - Pokémon Pluche Knuffel 50 cm Grote XL Knuffel [Pokemon Sleeping Plush Toy | Bulbasaur Eevee Squirtle Snorlax Slaap Slapend | Groot XL Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes] te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Pikachu Sleep - Pokémon Pluche Knuffel 50 cm Grote XL Knuffel [Pokemon Sleeping Plush Toy | Bulbasaur Eevee Squirtle Snorlax Slaap Slapend | Groot XL Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,95 voor Pikachu Sleep - Pokémon Pluche Knuffel 50 cm Grote XL Knuffel [Pokemon Sleeping Plush Toy | Bulbasaur Eevee Squirtle Snorlax Slaap Slapend | Groot XL Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes] is gemeten op 16-09-2025. De hoogste prijs was € 49,95 op 16-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Pokémon |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Game merchandise thema | Ja |
| Interactief | Nee |
| Kleur | Geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Fantasiedier |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche Kunststof |
| Personage | 1320522 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 45 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Verpakking breedte | 550 mm |
| Verpakking hoogte | 550 mm |
| Verpakking lengte | 550 mm |
| Verpakkingsgewicht | 350 g |
| Wasbaar | Ja |
EAN
| EAN | 8717729277423 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pikachu Sleep - Pokémon Pluche Knuffel 50 cm Grote XL Knuffel [Pokemon Sleeping Plush Toy | Bulbasaur Eevee Squirtle Snorlax Slaap Slapend | Groot XL Speelgoed knuffeldier knuffelpop voor kinderen jongens meisjes] aankoopt