Stap aan boord en beleef een spannend avontuur met Piet Piraat en zijn trouwe scheepmaatjes! In dit verrassende spel neem je het op tegen je medepiraten terwijl je een van de piratenhoedjes kiest en de bijbehorende dobbelsteen gooit. De ene keer vlieg je over het mysterieuze eiland Gmoe-ni-bhang-zin, terwijl je even later langzaam als een slak vooruit kruipt. De speler die als eerste de schat weet te bereiken, is de glorieuze winnaar!
Durf jij de uitdaging aan te gaan en je tegenstanders te slim af te zijn? Let goed op, want je tegenstanders zullen er alles aan doen om jouw weg naar rijkdom te dwarsbomen. Met strategisch inzicht en een dosis geluk kun jij als overwinnaar uit de strijd komen. Het belooft een zenuwslopende race te worden naar de schat van Piet Piraat!
Dit rollenspel stimuleert niet alleen het strategisch denken, maar zorgt ook voor urenlang speelplezier voor jong en oud. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 4 jaar en een maximaal aantal spelers van 4, is dit spel ideaal voor gezellige spelavonden met het hele gezin. Verzamel je vrienden en familie en duik samen in de wereld van Piet Piraat!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Piet Piraat bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 39,99 voor Piet Piraat is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 42,00 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Rollenspel |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | PPEPVAR0807 |
| EAN | 5414233025191 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
EAN
| EAN | 5414233025191 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Piet Piraat aankoopt