Picture Party Bordspel
- EAN: 8719214423155
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Hoe goed ken jij je vrienden? Picture Party is een vrolijk partyspel voor families en vriendengroepen. Elke ronde draai je een kaart met een afbeelding om. Iedere speler stemt dan op degene waarvan hij denkt dat de afbeelding er het meest betrekking op heeft. De spelers bepalen dan wie de meeste stemmen heeft/hebben gekregen. Alle spelers die op de betreffende spelers hebben gestemd, scoren dan punten. Bereik jij als eerste de finish? Picture Party is bijzonder geschikt op feestjes en partijen met groepen vrienden of familie. Het spel komt namelijk het beste tot zijn recht als de spelers elkaar al vrij goed kennen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis Spelspul
- Bij Bol.com kun je Picture Party Bordspel kopen voor de prijs van € 15,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Picture Party Bordspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Picture Party Bordspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,99 voor Picture Party Bordspel is gemeten op 18-11-2025. De hoogste prijs was € 25,49 op 11-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 13,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.22 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 1 speelbord 1 kaartenhouder 100 dubbelzijdige fotokaarten 100 stemkaarten 10 spelerskaarten 10 pionnen De spelregels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-PIP01 |
| EAN | 8719214423155 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | April |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2017 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 214 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 313 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
EAN
| EAN | 8719214423155 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Picture Party Bordspel aankoopt