Pick a Pen Crypten Scoreblokken
- EAN: 8720289476564
- Categorie(n): Dobbelspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ben je door je scorebladen van Pick a Pen Crypten heen? Geen nood. Met deze twee extra scoreblokken kun je voorlopig verder! Twee scoreblokken voor Pick a Pen Crypten samen in een pakketje! De Pick a Pen Crypten Scoreblokken zijn ideaal voor het bekende dobbelspel van 999 Games. Met een speelduur van 30 minuten is het een ideaal denk- en strategisch spel voor zowel kinderen als volwassenen. Het spel kan in het Engels en Nederlands worden gespeeld en wordt geleverd in een standaard editie.
Dit pakket bevat 2 scoreblokken van karton met een gewicht van 0.44 kg. De scoreblokken hebben een multikleurig ontwerp en zijn geschikt voor 2-4 spelers vanaf 8 jaar oud. Met een CE-markering en zichtbare veiligheidswaarschuwingen is dit spel veilig en leuk voor het hele gezin. De verpakking heeft een breedte van 121 mm, hoogte van 24 mm en lengte van 168 mm.
Neem contact op met info@999games.nl voor meer informatie over de Pick a Pen Crypten Scoreblokken. Bestel vandaag nog en geniet van urenlang speelplezier met dit uitdagende en vermakelijke spel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys Wehkamp Spellenrijk Spelhuis Spelspul 999 Games Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Pick a Pen Crypten Scoreblokken kopen voor de prijs van € 6,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Pick a Pen Crypten Scoreblokken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is Pick a Pen Crypten Scoreblokken in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Pick a Pen Crypten Scoreblokken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,98 voor Pick a Pen Crypten Scoreblokken is gemeten op 14-12-2025. De hoogste prijs was € 8,49 op 03-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 2,51. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Denkspel Strategisch spel |
| Taal spel | Engels Nederlands |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 2 scoreblokken |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-PAP05 |
| EAN | 8720289476564 |
| Editie | Scoreblok Crypten |
| Materiaal | Karton |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kleur | Multi |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0365393990 |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 121 mm |
| Verpakking hoogte | 24 mm |
| Verpakking lengte | 168 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289476564 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Pick a Pen Crypten Scoreblokken aankoopt