PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Pinguïn - 20 cm
- EAN: 8715964185008
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 02-04-2026 05:52:58 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met je nieuwe beste vriend: de PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Pinguïn! Deze schattige pinguïn is niet alleen een geweldige aanvulling voor elke speelgoedcollectie, maar ook de perfecte metgezel voor knuffelmomenten. Met een hoogte van 20 cm is hij ideaal voor zowel kleine als grote kinderen.
Deze knuffelpinguïn is gemaakt van hoogwaardige pluche materialen, wat zorgt voor een zachte en knuffelbare ervaring. Door zijn schattige ogen en vriendelijke uitstraling brengt hij vreugde en vrolijkheid in elk huis. Bovendien is hij veilig voor kinderen, vrij van schadelijke stoffen, waardoor ouders zich geen zorgen hoeven te maken tijdens het speelplezier.
Of het nu voor een verjaardag, feestdagen of zomaar is, deze pinguïn is een perfect cadeau voor elke gelegenheid. Het is aanbevolen voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Met CE-markering en een kwaliteitslabel ben je verzekerd van een veilig en betrouwbaar product.
De PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Pinguïn is niet interactief en maakt geen geluid. Hij is wasbaar, zodat je hem altijd fris en schoon kunt houden. De verpakking heeft een breedte van 20 cm, een hoogte van 10 cm en een lengte van 15 cm, met een gewicht van 10 g.
Breng vandaag nog de PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Pinguïn in huis en geef knuffeltijd een speciale dimensie met deze schattige en zachte metgezel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Pinguïn - 20 cm kopen voor de prijs van € 14,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Pinguïn - 20 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 2 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Pinguïn - 20 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,50 voor PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Pinguïn - 20 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Merk | PIA Soft Toys |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart Wit Grijs Geel |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Pinguïn |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 20 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715964185008 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Pinguïn - 20 cm aankoopt