PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Olifant - 23 cm
- EAN: 8715964150976
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:52:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de charme van de PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Olifant, een prachtige knuffel van 23 cm. Dit majestueuze pluche dier brengt de elegantie en warmte van echte olifanten tot leven. Met zijn zachte, grijze vacht, grote flaporen en vriendelijke ogen is deze olifant niet alleen een schattige metgezel voor kinderen, maar ook een sfeervol decoratief element voor volwassenen.
Gemaakt van premium pluche materiaal, voelt deze knuffel heerlijk zacht aan en biedt eindeloos comfort. Of het nu gaat om knuffelen tijdens het slapen of als speelgenootje bij avontuurlijke spelletjes, deze olifant is altijd een welkom enthousiasme. Met een aanbevolen leeftijd van 3 jaar en ouder, is deze knuffeldier veilig en duurzaam, en bovendien voorzien van stevige naden om langdurig plezier te garanderen.
Met een hoogte van 23 cm is deze pluche olifant perfect om vast te houden en mee te spelen. Hij past uitstekend bij elk interieur, of het nu in de kinderkamer is of in de woonkamer. Laat zijn natuurlijke charme en vriendelijke uitstraling een glimlach op jouw gezicht toveren en breng de kracht van de olifant in jouw huis.
Bovendien is de PIA Soft Toys olifant eenvoudig in onderhoud, want hij is wasbaar. Dit maakt het een praktische keuze voor ouders die willen zorgen voor een schone en veilige omgeving voor hun kinderen. Geef een prachtig cadeau dat zowel kinderen als volwassenen zal aanspreken!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Olifant - 23 cm kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Olifant - 23 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Olifant - 23 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Olifant - 23 cm is gemeten op 13-05-2026. De hoogste prijs was € 19,95 op 13-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | PIA Soft Toys |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Pia Soft toys |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Olifant |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 23 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Wasbaar | Ja |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715964150976 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PIA Soft Toys Pluche Knuffeldier Olifant - 23 cm aankoopt