PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Hangaap bruin ECO - 38 cm: 100% Ecologisch, 100% Lief
- EAN: 8715964780586
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met de PIA Soft Toys pluche knuffeldier Hangaap in het bruin, een 38 cm grote knuffel die lief is voor zowel jou als de planeet. Dit schattige knuffeldier is onderdeel van de PIA Eco-collectie, die volledig gemaakt is van gerecyclede materialen, zoals PET-flessen. Met zijn zachte vacht en geborduurde ogen biedt deze knuffel een warme knuffelervaring en draagt tegelijkertijd bij aan een duurzamere wereld.
Wat deze knuffel extra bijzonder maakt, is dat hij is vervaardigd uit 100% gerecycled plastic materiaal, wat betekent dat jouw nieuwe knuffelvriend bestaat uit minstens 16 gerecyclede PET-flesjes. Bovendien verbruikt de productie van het gerecyclede polyester 50% minder energie, wat een aanzienlijke milieubesparing oplevert.
Met zijn milieuvriendelijke productie en duurzaam ontwerp is de PIA Soft Toys pluche knuffeldier Hangaap bruin een verantwoorde keuze voor zowel kinderen als liefhebbers van knuffeldieren. Voeg deze knuffel toe aan je collectie en geniet van de liefdevolle knuffels en de positieve impact op onze planeet. Ontdek het zelf!
Kies voor duurzaamheid, kies voor kwaliteit, kies voor de PIA Soft Toys pluche knuffeldier Hangaap bruin ECO - 38 cm. Een knuffel die niet alleen zacht en knuffelbaar is, maar ook een verschil maakt voor de toekomst van onze planeet.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Hangaap bruin ECO - 38 cm: 100% Ecologisch, 100% Lief kopen voor de prijs van € 24,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Hangaap bruin ECO - 38 cm: 100% Ecologisch, 100% Lief te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Hangaap bruin ECO - 38 cm: 100% Ecologisch, 100% Lief bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,50 voor PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Hangaap bruin ECO - 38 cm: 100% Ecologisch, 100% Lief is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Merk | PIA Soft Toys |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Bruin Crème |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Aap |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 38 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715964780586 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Hangaap bruin ECO - 38 cm: 100% Ecologisch, 100% Lief aankoopt