PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Ezel liggend - 16 cm
- EAN: 8715964162054
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met je nieuwe beste vriend: de PIA Soft Toys pluche knuffeldier ezel! Deze schattige, liggende ezel van 16 cm is de perfecte metgezel voor zowel kinderen als volwassenen. Gemaakt van hoogwaardig pluche materiaal dat heerlijk aanvoelt, is hij ideaal om mee te knuffelen. Met zijn perfecte afmetingen van 16 cm in lengte is deze ezel handig om overal mee naartoe te nemen of om lekker mee te knuffelen in bed.
De schattige ogen en lieve uitstraling van de ezel maken hem onweerstaanbaar voor iedereen. Bovendien is deze knuffel veilig voor kinderen, vrij van schadelijke stoffen en voldoet aan alle veiligheidsnormen. Dit maakt hem het perfecte cadeau voor verjaardagen, feestdagen of zelfs als troostknuffel voor elk kind.
Met een aanbevolen minimale leeftijd van 3 jaar en geen vereiste app of betaalde diensten, is deze ezel geschikt voor een groot publiek, voornamelijk kinderen. De introductie van dit knuffeldier vond plaats in januari 2024 en is verkrijgbaar in de kleuren wit, bruin en zwart.
Voeg deze schattige pluche ezel toe aan je collectie en bezorg je geliefde een glimlach! Bestel nu en ervaar het plezier van knuffelen met de PIA Soft Toys ezel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Ezel liggend - 16 cm kopen voor de prijs van € 15,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Ezel liggend - 16 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Ezel liggend - 16 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,50 voor PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Ezel liggend - 16 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 15,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Kleur | Wit |
|---|---|
| Materiaal | Pluche |
| Merk | PIA Soft Toys |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Wit Bruin Zwart |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Ezel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 15 cm |
| Verpakking lengte | 10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715964162054 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Ezel liggend - 16 cm aankoopt