PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier - Egel - 18 cm
- EAN: 8715964152895
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 18-05-2026 05:53:43 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de schattigheid van de PIA Soft Toys Pluche Egel, een onweerstaanbaar knuffeldier van 18 cm lang. Deze kleine vriend is perfect om mee te nemen, dankzij zijn handzame formaat. Kinderen zullen dol zijn op deze zachte en veilige egel, terwijl volwassenen het heerlijke design en de kwaliteit waarderen. Met zijn lieve gezichtje maakt deze pluche egel het knuffelen nog fijner!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier - Egel - 18 cm kopen voor de prijs van € 15,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier - Egel - 18 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 18 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier - Egel - 18 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,95 voor PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier - Egel - 18 cm is gemeten op 13-05-2026. De hoogste prijs was € 15,95 op 13-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | PIA Soft Toys |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Pia Soft toys |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Interactief | Nee |
| Kleur | Oranje Wit Bruin |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Egel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Materiaal | Pluche |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 12 cm |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Wasbaar | Ja |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715964152895 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier - Egel - 18 cm aankoopt