PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Beer zwart - 14 cm
- EAN: 8715964152178
- Categorie(n): Knuffels
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak kennis met je nieuwe favoriete knuffelvriend: de PIA Soft Toys Zwarte Pluche Knuffelbeer van 14 cm! Deze schattige knuffelbeer is gemaakt van hoogwaardig pluche materiaal en voelt heerlijk zacht aan. Door zijn compacte formaat van 14 cm is hij ideaal voor kleine handjes en perfect om overal mee naartoe te nemen. Of het nu voor logeerpartijtjes, lange autoritten of gewoon als decoratie in de kinderkamer is, deze beer is de ideale metgezel.
De PIA Soft Toys Zwarte Pluche Knuffelbeer is geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Met het CE-kwaliteitslabel is gegarandeerd dat dit knuffeldier veilig is voor jouw kind. Bovendien is hij wasbaar, zodat je hem altijd fris en schoon kunt houden.
Dit pluche knuffeldier is niet interactief en maakt geen geluid, waardoor het een rustgevende metgezel is voor je kind om mee te slapen of te spelen. De knuffelbeer is in de kleuren donkerbruin en lichtbruin verkrijgbaar en wordt geleverd in een verpakking van 20 cm breed, 10 cm hoog en 15 cm lang, met een verpakkingsgewicht van 10 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Beer zwart - 14 cm kopen voor de prijs van € 15,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Beer zwart - 14 cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Beer zwart - 14 cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,50 voor PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Beer zwart - 14 cm is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 15,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Pluche |
|---|---|
| Merk | PIA Soft Toys |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Januari |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Donkerbruin Lichtbruin |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Beer |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maakt geluid | Nee |
| Materiaal | Pluche |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 14 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 g |
| Wasbaar | Ja |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8715964152178 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je PIA Soft Toys - Pluche Knuffeldier Beer zwart - 14 cm aankoopt