Philos Tricky Box Puzzel
- EAN: 4014156055247
- Categorie(n): Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je verbazen door de Philos Tricky Box Puzzel, een puzzel waarbij je met een simpele truck geld of andere voorwerpen in de box laat verdwijnen. Het is een leuke en intrigerende puzzel die je publiek zeker versteld zal doen staan! Let op, de munt wordt niet meegeleverd. De puzzel is gemaakt van berkenhout en heeft de afmetingen 12,2 x 8,8 x 1,9 cm.
Deze puzzel is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en heeft geen specifieke personages. Het is een denkspel met een speelduur van ongeveer 5 minuten. De verpakking bevat 1 geldkluis puzzel, exclusief geld. De Philos Tricky Box Puzzel is vervaardigd van hoogwaardig hout, wat zorgt voor een duurzame en kwalitatieve puzzelervaring.
Met de Philos Tricky Box Puzzel stimuleer je de cognitieve ontwikkeling van kinderen en is ideaal voor zowel jongens als meisjes. De puzzel heeft een CE-markering, wat betekent dat deze voldoet aan de Europese veiligheidsnormen. Het is een educatief spel dat het logisch denken en probleemoplossend vermogen van kinderen bevordert.
De verpakking van de Philos Tricky Box Puzzel heeft een breedte van 240 mm, een hoogte van 42 mm en een lengte van 410 mm. Het is een standaard editie spel dat geen batterijen nodig heeft. Daarnaast is er geen WiFi, Bluetooth of andere externe verbinding nodig om van dit spel te genieten. Met de Philos Tricky Box Puzzel haal je urenlang puzzelplezier in huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos Tricky Box Puzzel kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Tricky Box Puzzel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Tricky Box Puzzel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Philos Tricky Box Puzzel is gemeten op 20-12-2024. De hoogste prijs was € 19,95 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 1.80 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 5 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 geldkluis puzzel exclusief geld |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039187 |
| EAN | 4014156055247 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | Geen personage |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2016 |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 240 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 410 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156055247 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Tricky Box Puzzel aankoopt