Philos Solitaire (bamboe)
- EAN: 4014156031593
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 05-04-2026 06:29:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Philos Solitaire is een bekend solitairespel, uitgevoerd in bamboe, met houten kogels. Het bord heeft een doorsnede van 190 mm en de kogels hebben een doorsnede van 15 mm. Het spel is ontworpen voor 1 speler en heeft een speeltijd van minimaal 10 minuten en maximaal 15 minuten. De aanbevolen leeftijd is vanaf 8 jaar.
Het doel van Solitaire is om alle stenen te verplaatsen behalve de laatste, door stenen over andere stenen te laten springen en ze te verplaatsen naar beschikbare gaten. Let op: vanwege de kleine speelstukken is dit spel niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar. Het spel is een uitstekend denkspel dat het ruimtelijk inzicht bevordert.
De verpakking van Philos Solitaire weegt 0.89 kg en heeft de afmetingen van 190 mm lengte, 300 mm breedte en 40 mm hoogte. Het materiaal is hout en het product is voorzien van een CE-markering. De EAN-code van dit spel is 4014156031593.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Spellenrijk
- Bij Spellenrijk kun je Philos Solitaire (bamboe) kopen voor de prijs van € 2.195,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Solitaire (bamboe) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Solitaire (bamboe) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,46 voor Philos Solitaire (bamboe) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 2195,00 op 25-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 2178,54. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.89 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 15 minuut |
| Spelsoort | Denkspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakkingsinhoud | Philos Solitaire |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039079 |
| EAN | 4014156031593 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2019 |
| Introductiemaand | Juni |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2019 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Ruimtelijk inzicht |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 298 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 303 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156031593 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Solitaire (bamboe) aankoopt