Philos Schaak Kassette Veld 33 mm, Koningshoogte 64 mm
- EAN: 4014156027084
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philos Schaak Kassette met een veld van 33 mm en een Koningshoogte van 64 mm biedt urenlang speelplezier voor jong en oud. De schaak kassette is gemaakt van beukenhout en walnoothout, met stukken die voorzien zijn van een viltsokkel volgens de Staunton-standaard. Met afmetingen van 297 x 155 x 50 mm is deze schaakset ideaal voor thuis of onderweg.
Schaken is een eeuwenoud strategisch bordspel dat zijn oorsprong vindt in landen als Perzië en India. Het spel is geschikt voor 2 spelers vanaf 6 jaar oud en bevordert logisch denken en strategisch inzicht. Of je nu een beginner bent of een doorgewinterde schaker, dit schaakspel staat garant voor uitdagende partijen en veel spelplezier.
Met een minimaal speelduur van 10 minuten en een maximaal speelduur van 240 minuten, is dit schaakspel perfect voor een kort potje of een uitgebreide wedstrijd. Het gebruik van hoogwaardige materialen zoals esdoornhout zorgt ervoor dat deze Schaak Kassette van Philos garant staat voor langdurig speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos Schaak Kassette Veld 33 mm, Koningshoogte 64 mm kopen voor de prijs van € 35,76. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Schaak Kassette Veld 33 mm, Koningshoogte 64 mm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Schaak Kassette Veld 33 mm, Koningshoogte 64 mm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 30,85 voor Philos Schaak Kassette Veld 33 mm, Koningshoogte 64 mm is gemeten op 16-02-2025. De hoogste prijs was € 37,90 op 25-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.82 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 10 minuut |
| Spelsoort | Damspel Schaakspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 1 schaakset |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039034 |
| EAN | 4014156027084 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 161 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 313 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156027084 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Schaak Kassette Veld 33 mm, Koningshoogte 64 mm aankoopt