Philos Rummy Set
- EAN: 4014156036130
- Categorie(n): Bordspellen Actiespellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Rummy Set van Philos - Deze rummy set bevat houten speelstenen van 2,5 x 2 x 0,4 cm en kunststof plankjes. Het spel is geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 6 jaar oud. Met een minimale speeltijd van 10 minuten en een maximale speeltijd van 30 minuten, is dit een ideaal spel voor zowel kinderen als volwassenen. De afmetingen van de set zijn 480 mm in lengte, 128 mm in breedte en 45 mm in hoogte. Het materiaal van de set is hout, wat zorgt voor een duurzame en aantrekkelijke uitstraling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Philos Rummy Set kopen voor de prijs van € 16,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Rummy Set te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Rummy Set bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,49 voor Philos Rummy Set is gemeten op 24-10-2025. De hoogste prijs was € 22,53 op 09-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Stof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.37 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Rummy set met 106 houten stenen en 4 kunstof plankjes. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L4PC-00039156 |
| EAN | 4014156036130 |
| Materiaal | Stof Textiel Kunststof |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 136 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 203 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156036130 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Rummy Set aankoopt