Philos Mah Jong Kunststof Klein
- EAN: 4014156032620
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Philos Mah Jong Kunststof Klein is een geluksspel met een speeltijd van 60 minuten. Het spel is geschikt voor kinderen en volwassenen en kan gespeeld worden in het Duits, Engels en Frans. De verpakking bevat kunststof tegels en weegt 0.81 kg. Dit spel is perfect voor gezellige avonden met vrienden en familie, en is geschikt voor 2 tot 4 spelers vanaf 4 jaar oud. De verpakking heeft afmetingen van 161 mm x 42 mm x 232 mm en bevat een standaard editie van het spel. Met de zichtbare CE-markering voldoet dit spel aan alle kwaliteits- en veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spelhuis
- Bij Spelhuis kun je Philos Mah Jong Kunststof Klein kopen voor de prijs van € 25,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Philos Mah Jong Kunststof Klein te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Philos Mah Jong Kunststof Klein bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 25,69 voor Philos Mah Jong Kunststof Klein is gemeten op 20-03-2025. De hoogste prijs was € 25,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,30. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Philos |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Duits Engels Frans |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Universeel |
Productinformatie
| Merk | Philos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 3262 |
| EAN | 4014156032620 |
| Materiaal | Kunststof |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 161 mm |
| Verpakking hoogte | 42 mm |
| Verpakking lengte | 232 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4014156032620 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Philos Mah Jong Kunststof Klein aankoopt